Vlastní etikety na víno – narozeniny, svatby, pro firmu

Dobré víno patří k dárkům, které lze dát téměř k jakékoli příležitosti v pracovním i osobním životě. Víno vždy potěší každou duši a máte-li kolem sebe milovníka vína, či hledáte vhodný dárek pro firemní partnery jako poděkování za spolupráci, nebo třeba víno na svatbu, narozeniny či kupříkladu k promoci. Jste tu správně. Dáme vínu osobitou podobu s etiketou, kterou Vám navrhne pod představ.

Tvorba a tisk etiket

Kvalitní víno určitě nezklame, ale což takhle něco ještě lepšího, originálnějšího. Etiketa na lahvi je prvkem, který zaujme na první pohled a možná i podle ní víno lze vybírat, například stejnou odrůdu a ročník od různých vinařů. Etiketa může být decentní, elegantní, barevná anebo… naprosto originální. A právě proto jsme tu pro Vás a nabízíme Vám tvorbu a tisk etiket dle vlastního designu. Proč nemít na etiketě logo firmy, jména novomanželů nebo třeba věnování či básničku? Promítneme do etikety Vaše vlastní představy a přání. Lahev tak bude zcela unikátní na rozdíl od výchozí etikety od vinaře (výrobce).

 

dárkové víno s vlastní etiketou
Víno s vlastní etiketou

Nabízíme tvorbu a tisk etiket, které si sami nalepíte na lahev anebo rovnou i s vybraným vínem od uznávaných vinařů z Jižní Moravy dle Vašeho přání. Nabídnout Vám můžeme řadu kvalitních vín od vinařů, kteří mají zvuk v celé vinařské oblasti Morava.

Tvorba a tisk etiket i s vínem

Můžete to vše nechat na nás a netrápit se s lepením etikety. Stačí nám říct, jaké víno si přejete a připravit si design etikety. Vše společně probereme, abychom realizovali vše dle Vašich představ. Například si dodáte firemní logo a sdělíte nám, jaké konkrétní víno z naší nabídky požadujete. O vše se postaráme. Tudíž Vám dodáme víno s profesionálně nalepenou etiketou. Darujte víno, které zaujme výjimečnou etiketou na první pohled a bude nejen skvělým zážitkem a pokud si lahev schováte, tak také vzpomínkou. Dodáváme tak doslova „osobní vína“.

 

Máte-li zájem o vytvoření vlastních etiket s vínem či bez vína, stačí nás kontaktovat na e-mail info@autozazitek.cz, kde se Vám obratem budeme maximálně věnovat.

6 komentářů

Jitka 1. 9. 2018

Můžeme jen doporučit, víno bylo výborné a etiketa byla podle představ!

  admin 1. 9. 2018

  Dobrý den, velmi moc děkujeme za pozitivní recenzi.

Tereza Jaklová 1. 9. 2018

Dobrý den, zaujala mne nabídka vlastni etikety pro novomanžele. Mohu poprosit o bližší informace.Děkuji Jaklová

  admin 1. 9. 2018

  Kontaktoval jsem Vás na email.

Petr Vaněk 11. 9. 2018

Dobrý den, kolik je minimální množství etiket? Letos zkouším dělat vlastní víno – tak ať aspoň etikety jsou profesionální… 😉

  admin 12. 9. 2018

  Dobrý den, kontaktoval jsem Vás na email 🙂

Koentáře nejsou povoleny.